Breaking News
Cont utilizator
Login | Inregistrare | Modificare Profil

Traducere site

Toti pe podium! Sportivii de la Clubul Moto Extrem Lugoj si-au demonstrat inca o data valoarea

Spatiere randuri+- ADimensiune font+- Printati articolul

La startul competitiei s-au aliniat sportivi care au participat la clasele 50 aut, 65cc, 85cc, MX2, MX1, Amatori si Veterani. Lugojul a fost reprezentat de sportivii de la Clubul Moto Extrem, care au desi nu au obtinut podiumul pe echipe, din lipsa de sportivi care sa participe la toate cele sapte categorii, au reusit sa se impuna individual la MX2, Amatori si Veterani. Din cauza unei accidentari, avute in urma cu doua saptamani si a faptului ca motocicleta veche din anul 2007 nu l-a ajutat, Mihai Stoichescu a ocupat locul II la MX1, dar la MX2 a urcat pe prima pozitie a podiumului, demonstrandu-si inca o data valoarea. Tot pe primul loc s-a situat si Vlad Rosu care vine tare din urma si care a batut tot la categoria Amatori. Surpriza concursului a fost sportivul Giampiero Borghetti care a invins la categoria Veterani si a ocupat locul I pe podiumul competitiei.

src=

Niciun comentariu

Niciun comentariu Acest articol nu are inca niciun comentariu

Articolul acesta nu are inca niciun comentariu.

Dar dumneavoastra puteti comenta primul! Lasati un comentariu !

Lasati un comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul LugojOnline.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii. Intreaga responsabilitate a formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Adresa dumneavoastra de e-mail nu va fi publicata. Campurile obligatorii sunt marcate *