LugojOnline.ro

Switch to desktop Register Login

Let's Party

Vulturii Lugoj - FC Caransebes 2 - 4. Carasenii l-au adus cu picioarele pe pamant pe Cosmin Stan

Voteaza acest articol
(4 Voturi)

Vulturii Lugoj au debutat pe teren propriu in Liga a III-a cum nu se putea mai prost.

Dupa victoria de la Targu Jiu, Cosmin Stan credea ca Vulturii se vor bate de la egal la egal cu echipa din Caransebes. Calculele hartiei au fost date insa peste cap dupa ce Micsa a scapat la primul gol mingea in poarta. Caransebesenii au prins curaj si s-au desprins la 3-0 dupa alte doua goluri de generic. FC Caransebes a intrat la pauza cu 3-0, lugojenii incercand in a doua repriza sa spele rusinea. Lugojenii au aparut mult mai hotarati in teren si au reusit sa reduca din diferenta. Lugojenii au marcat de doua ori prin Serban Florentin insa efortul nu a putut impiedica echipa din Caransebes. Vulturii pierd primul meci pe teren propriu din Liga a III-a si Cosmin Stan este readus cu picioarele pe pamant dupa ce vorbea mai tot timpul de promovarea in Liga a II-a.

Ultimul update: Sâmbătă, 15 Septembrie 2012 00:37
Bella Gold Lugoj

Lasati un comentariu

Campurile marcate cu (*) sunt obligatorii. Asigurati-va ca introduceti corect informatiile solicitate. Folositi un limbaj decent fata de utilizatorii si editorii www.lugojonline.ro Intreaga responsabilitate juridica pentru comentarii revine autorilor acestora, acestea nereprezentand sub nici o forma pozitia LugojOnline.ro. Articolele marcate cu semnul (P) sunt materiale publicitare, motiv pentru care nu sunt acceptate comentarii!